Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

banner doprava 1282x410.jpg

Doprava KOMFORT

Nechte to na nás. Dovoz včetně výnosu do jakéhokoli patra a základní instalace* volně stojících spotřebičů po celé ČR.

Individuální termín závozu, telefonické avízo před dodáním, dvoučlenná posádka, instalace setů pračka/sušička, vybalení spotřebiče, připojení spotřebiče na předem připravené rozvody (nutná vzdálenost přípojek od spotřebiče do 1,5m). Odvoz starého spotřebiče a zajištění odborné likvidace, odvoz a likvidace obalového materiálu. V rámci Brna a okolí do 30km zajišťujeme vlastní dopravou, pro ostatní kraje využíváme dopravce Gebruder Weiss. Cena dopravy KOMFORT 599,- Kč, dobírka +39,- kč. 

*Rozumí se základní připojení volně stojících spotřebičů - praček, myček, chladniček, mrazniček, sušiček. Neplatí pro plynové a vestavné spotřebiče. Instalaci plynových a vestavných spotřebičů zajišťujeme pouze v Brně a okolí, ceny dle aktuálního ceníku

Otočení dveří možné po domluvě viz služba otočení dveří

Doprava STANDARD

Rozumí se dovoz spotřebiče na Vámi určenou adresu za první uzamykatelné dveře. V rámci Brna a okolí do 30km zajišťujeme vlastní dopravou, pro ostatní kraje využíváme dopravce Gebrüder Weiss. Cena dopravy STANDARD 379,- Kč. Pro objednávky nad 6000,- Kč zdarma. Dobírka +39,- Kč. 

Osobní odběr

Zboží si můžete zdarma vyzvednout přímo u nás na prodejně Křenová 19, Brno. Vyčkejte prosím na potvrzení vaší objednávky a informaci, že máte zboží připraveno k odběru. Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Zásilky do 25 kg

Pro malé zásilky využíváme služeb přepravních společností. Cena dopravy 99 až 139,- Kč dle váhy a přepravce. Dobírka +39,- Kč.

Přes 30 let na trhu

Vlastní servisopravy u zákazníků

Komfortní dopravavčetně výnosu a montáže

Moderní eshop od Home Credit na technologii webmiumeshop.cz