Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

zaškrtnutí.pngDoprava zdarma nad 6000 Kč

zaškrtnutí.pngVlastní elektro doprava po Brně a okolí

zaškrtnutí.pngGebrüder Weiss pro dopravu do ostatních částí ČR

zaškrtnutí.pngMožnost osobního odběru v centru Brna

 

Brno a okolí do 30 Km

V rámci Brna a okolí do 30 km vám dovezeme spotřebič naší dopravou. Hlavní výhodou je, že vám spotřebič doneseme až do domu či bytu, zapojíme a starý spotřebič si odvezeme. Při koupi spotřebiče nad 6 000 Kč je tento způsob dopravy ZDARMA, do 6 000 Kč je zpoplatněn 300 Kč.

Zapojením spotřebiče se rozumí základní připojení volně stojících spotřebičů - praček, myček, chladniček, mrazniiček, sušiček. Podmínkou jsou potřebné přípojky elektřiny, vody a odpadu do vzdálenosti jednoho metru. Varné spotřebiče vám rádi zapojíme po domluvě dle aktuálního ceníku našeho servisu Chladservis VARA. Zapojení vestavných spotřebičů zajišťujeme po domluvě skrz smluvní kuchyňské studio dle aktuálního ceníku.

Brnem se rozumí veškeré městské části Brna města. Okolí Brna do 30 km se rozumí vzdušnou čarou od středu města. Okrajové oblasti, do kterým jsme ještě schopni vám dovézt spotřebič naší dopravou: Blansko, Jedovnice, Bukovinka, Olšany, Slavkov u Brna, Lovčičky, Bošovice, Těšany, Nosislav, Žabčice, Malešovice, Pravlov, Dolní Kounice, Mor. Bránice, Ivančice, Zbýšov, Domašov, Lažánky, Drásov, Lipůvka, Milonice.

Zboží dovážíme ve všední dny v době od 8:00 do16:00hod většinou následující pracovní den nebo dle domluvy. Vyčkete prosím na telefonické potvrzení vaší objednávky. 

V rámci dopravy po Brně a okolí do 30 km nabízíme tyto služby: Vynesení do bytu, zapojení spotřebiče, odvoz obalu, odvoz starého spotřebiče, zapojení vestavných spotřebičů - po dohodě s naším servisem, otočení dveří u chladniček. Více informací v sekci služby.

Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout přímo u nás na prodejně Křenová 19, Brno v pracovní době (pondělí - pátek: 8 - 18 h, sobota: 9 - 12 h). Vyčkejte prosím na potvrzení vaší objednávky a informaci, že máte zboží připraveno k odběru. Kontaktovat vás budeme v průběhu pracovní doby. Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat na tel.:543 255 555 nebo 775 214 728.

 Při osobním odběru vám rádi po domluvě otočíme dveře chladničky či mrazničky. Více informací o otočení dveří naleznete ZDE.

Doprava Gebrüder Weiss

gw logo.png

Doprava v ostatních regionech ČR zajišťujeme naším smluvním přepravním partnerem Gebrüder Weiss. Cena této přepravy je dle aktuálního ceníku viz formulář objednávky. Odvoz starého spotřebiče a dalších doplňkových služeb je možné pouze po předešlé dohodě za příplatek dle platného ceníku. Vyčkejte prosím na telefonické potvrzení Vaší objednávky. V pracovní dny Vás budeme kontaktovat do 24hodin po přijetí Vaší objednávky.

Hmotnost Cena objednávky Cena přepravy Gebrüder Weiss
Do 25kg 0-5999,- Kč 139,- Kč
Do 25kg 6000,- Kč a výše 0,- Kč
Nad 25kg 0-5999,- Kč 300,- Kč
Nad 25kg 6000,- Kč a výše 0,- Kč

 

 

 

 

Vynesení a zapojeníPo Brně a okolí

Doprava zdarma nad 6000,- Kč

Prodejna v Brně Vystaveno 300+ spotřebičů

 
Moderní eshop od Home Credit na technologii webmiumeshop.cz