Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

zaškrtnutí.pngDoprava zdarma nad 6000 Kč

zaškrtnutí.pngVlastní elektro doprava po Brně a okolí

zaškrtnutí.pngGeis a Česká pošta pro dopravu do ostatních částí ČR

zaškrtnutí.pngMožnost osobního odběru v centru Brna

 

Brno a okolí do 20 Km

V rámci Brna a okolí do 20 km vám dovezeme spotřebič naší dopravou. Hlavní výhodou je, že vám spotřebič doneseme až do domu či bytu, zapojíme a starý spotřebič si odvezeme. Při koupi spotřebiče nad 6 000 Kč je tento způsob dopravy ZDARMA, do 6 000 Kč je zpoplatněn 300 Kč.

Zapojením spotřebiče se rozumí základní připojení volně stojících spotřebičů - praček, myček, chladniček, mrazniiček, sušiček. Podmínkou jsou potřebné přípojky elektřiny, vody a odpadu do vzdálenosti jednoho metru. Varné spotřebiče vám rádi zapojíme po domluvě dle aktuálního ceníku našeho servisu Chladservis VARA. Zapojení vestavných spotřebičů zajišťujeme po domluvě skrz smluvní kuchyňské studio dle aktuálního ceníku.

Brnem se rozumí veškeré městské části Brna města. Okolí Brna do 20 km se rozumí vzdušnou čarou od středu města. Okrajové oblasti, do kterým jsme ještě schopni vám dovézt spotřebič naší dopravou: Blansko, Jedovnice, Bukovinka, Olšany, Slavkov u Brna, Lovčičky, Bošovice, Těšany, Nosislav, Žabčice, Malešovice, Pravlov, Dolní Kounice, Mor. Bránice, Ivančice, Zbýšov, Domašov, Lažánky, Drásov, Lipůvka, Milonice.

Zboží dovážíme ve všední dny v době od 8:00 do16:00hod většinou následující pracovní den nebo dle domluvy. Vyčkete prosím na telefonické potvrzení vaší objednávky. 

V rámci dopravy po Brně a okolí do 20 km nabízíme tyto služby: Vynesení do bytu, zapojení spotřebiče, odvoz obalu, odvoz starého spotřebiče, zapojení vestavných spotřebičů - po dohodě s naším servisem, otočení dveří u chladniček. Více informací v sekci služby.

Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout přímo u nás na prodejně Křenová 19, Brno v pracovní době (pondělí - pátek: 8 - 18 h, sobota: 9 - 12 h).

Vyčkejte prosím na telefonické potvrzení vaší objednávky. Kontaktovat vás budeme v průběhu pracovní doby. Pokud potřebujete zboží vyzvednout týž den, kontaktujte nás prosím na tel.:543 255 555 nebo 775 214 728.

 Při osobním odběru vám rádi po domluvě otočíme dveře chladničky či mrazničky.Více informací najdete v sekci služby.

Doprava Geis

logo.png

Doprava v ostatních regionech ČR zajišťujeme naším smluvním přepravním partnerem Geis. Do 6 000 Kč je cena této dopravy 300 Kč, u zboží nad 6 000 Kč je doprava zdarma. Odvoz starého spotřebiče a dalších doplňkových služeb je možné pouze po předešlé dohodě za příplatek dle platného ceníku Geis. Vyčkete prosím na telefonické potvrzení Vaší objednávky. V pracovní dny Vás budeme kontaktovat do 24hodin po přijetí Vaší objednávky.

Česká pošta

česká pošta.jpg

Na přepravu malých spotřebičů (mikrovlnné trouby, vysavače apod) používáme také Českou poštu. 

Vynesení a zapojeníPo Brně a okolí

Doprava zdarma nad 6000,- Kč

Prodejna v Brně Vystaveno 300+ spotřebičů

 
AEG Mora Ftcold Electrolux Gorenje Liebherr Nordline Zanussi Snaige Candy
ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
Moderní eshop od Home Credit na technologii webmiumeshop.cz