Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Potřebujete chlad? Máme řešení pro Brno a okolí!

Ať už plánujete svatbu, rodinnou oslavu, firemní event nebo prostě potřebujete uskladnit více potravin a nápojů, naše chladničky a mrazničky jsou tu pro vás. Za pouhých 500 Kč za den budou vaše nápoje a občerstvení v ideálním chladu. Pokud je vaše chladnička v opravě, nemusíte panikařit. Nabízíme vám možnost půjčení náhradního zařízení, dokud nebude to vaše zase v plné parádě.

Pro ty, kdo by preferovali pohodlí dodání přímo k nim domů, máme za malý poplatek 600 Kč službu dovozu a odvozu. Tuto službu poskytujeme pouze v Brně a jeho okolí. Alternativou je vyzvednutí chladničky nebo mrazničky zdarma přímo na naší adrese Křenová 19, Brno-střed.

RCB63726OX.jpg

Obrázek je pouze ilustrativní, ale zaručujeme, že náš výběr zařízení uspokojí vaše potřeby. A mějte na paměti, že když nám vrátíte zařízení v takovém stavu, v jakém jste jej obdrželi, vrátíme vám celou kauci 5 000 Kč zpět. U nás máte jistotu kvality a spolehlivosti.

Přes 30 let na trhu

Vlastní servisopravy u zákazníků

Komfortní dopravavčetně výnosu a montáže

Moderní eshop od Home Credit na technologii webmiumeshop.cz