Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Naše společnost byla založena v roce 1990 a je rodinnou firmou. Naši zaměstnanci tvoří tým odborníků, který se neustále vzdělává. Jedná se o proškolený a kvalifikovaný personál. Prodejem bílé techniky a velkých domácích spotřebičů se zabýváme již více než 30 let, a proto jsme vám schopni odborně poradit.

V rámci Brna a okolí disponujeme vlastní dopravou. Řidič + závozník vám vybraný spotřebič doveze a vynese až na místo. Základní zapojení volně stojících spotřebičů je pro nás samozřejmostí. Nemusíte se obávat, že bychom spotřebič nechali pouze za prvními dveřmi. Vynáška, třeba i do desátého patra, pro nás není žádný problém a nebereme si za ni žádné příplatky. V případě koupě vestavného spotřebiče vám po domluvě zajistíme odborné zabudování. Pro dopravu mimo Brno využíváme přepravní společnosti.

Naší předností je prodejna v centru Brna s možností bezproblémového parkování a dobré dopravní dostupnosti. Najdete zde stovky vystavených spotřebičů za akční ceny. Pokud nemáme požadovaný model skladem, rádi vám jej objednáme.

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Přes 30 let na trhu

Vlastní servisopravy u zákazníků

Komfortní dopravavčetně výnosu a montáže

Moderní eshop od Home Credit na technologii webmiumeshop.cz