Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Naše společnost byla založena v roce 1990 a je rodinnou firmou. Naši zaměstnanci tvoří tým odborníků, který se neustále vzdělává. Jedná se o proškolený a kvalifikovaný personál. Prodejem bílé techniky a velkých domácích spotřebičů se zabýváme již více než 25 let, a proto jsme vám schopni odborně poradit.

V rámci Brna a okolí disponujeme vlastní dopravou. Řidič + závozník vám vybraný spotřebič doveze a vynese až na místo. Základní zapojení volně stojících spotřebičů je pro nás samozřejmostí. Nemusíte se obávat, že bychom spotřebič nechali pouze za prvními dveřmi. Vynáška, třeba i do desátého patra, pro nás není žádný problém a nebereme si za ni žádné příplatky. V případě koupě vestavného spotřebiče vám po domluvě zajistíme odborné zabudování. Pro dopravu mimo Brno využíváme přepravní společnost Geis.

Firma Elektrowin je náš partner. Při koupi nového spotřebiče vám v rámci Brna a okolí zdarma ekologicky zlikvidujeme váš starý spotřebič.

Naší předností je prodejna v centru Brna s možností bezproblémového parkování a dobré dopravní dostupnosti. Najdete zde stovky vystavených spotřebičů za akční ceny. Pokud nemáme požadovaný model skladem, rádi vám jej objednáme a v řádech dnů dovezeme. Těšíme se na vaši návštěvu.

Chladservis 3.jpg Chladservis 6.jpg

Vynesení a zapojeníPo Brně a okolí

Doprava zdarma nad 6000,- Kč

Prodejna v Brně Vystaveno 300+ spotřebičů

 
ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
Moderní eshop od Home Credit na technologii webmiumeshop.cz