Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Prodáváme náhradní díly do velkých domácích spotřebičů

Velké domácí spotřebiče, jako jsou lednice, myčky nádobí, pračky a trouby, jsou neodmyslitelnou součástí našich domácností. Jsou to právě tyto spotřebiče, které nám ulehčují každodenní život a umožňují nám udržovat naše domy v provozu. Avšak i ty nejspolehlivější spotřebiče mohou občas selhat, což nás může stát spoustu peněz, pokud se rozhodneme je okamžitě nahradit novými. Naštěstí existuje cenově dostupná a udržitelná alternativa: náhradní díly.

Když náš oblíbený spotřebič přestane fungovat, první reakcí bývá obvykle návštěva obchodu se spotřebiči, kde hledáme náhradu za ten, který odešel. Ale tento přístup může být nákladný. Nové spotřebiče nejsou levné, a nejenže musíte zaplatit za samotný spotřebič, ale také za jeho dopravu a instalaci.

Naštěstí hodně problémů, které spotřebiče postihují, jsou často způsobeny jednoduchými poruchami, které lze snadno opravit výměnou náhradního dílu. To může zahrnovat výměnu rozbitého ventilátoru v lednici, nový termostat pro troubu nebo dokonce nový motor pro pračku. Náhradní díly jsou klíčem k prodloužení životnosti vašich spotřebičů a ušetření peněz.

Mezi výhody nákupu náhradního dílu oproti koupi nového spotřebiče patří ekonomická výhodnost a udržitelnost. Náhradní díly jsou často cenově dostupnější než nákup nového spotřebiče. Můžete tak ušetřit nemalé množství peněz. Opravou a výměnou náhradních dílů prodlužujete životnost spotřebiče a snižujete odpad. To má pozitivní vliv na životní prostředí.

Prodej náhradních dílů do velkých domácích spotřebičů je skvělou alternativou k nákupu nových spotřebičů. To vám umožní ušetřit peníze, snížit svůj ekologický dopad a prodloužit životnost vašich spotřebičů. Nebojte se zkoušet opravy sami, a pokud nejste si jisti, obraťte se na nás. Vaše domácnost může být opět v provozu rychle a efektivně.

Jsme autorizovaný prodejce i servis

Jsme autorizovaný prodejce i servis mnoha značek velkých domácích i profesionálních spotřebičů zastoupených na českém trhu. Náhradní díly dodáváme na značky AEG, Electrolux, Zanussi, Gorenje, Liebherr, Mora, Nordline, Snaige, Vestfrost, Tesy, Siemens, Faber, Elcold, Blomberg.

Jak objednat náhradní díl do Vašeho spotřebiče

náhradní díly můžete objednat online na našem eshopu, telefonicky na čísle 543 235 156 nebo emailem nahradnidily@chladservis.cz

Pro objednání náhradního dílu vždy potřebujeme znát výrobní a sériové číslo výrobku, které najdete na štítku na spotřebiči (prod. number, art. number, ser. number). bez výrobního čísla Vám nedokážeme náhradní díl objednat. Pro objednání náhradního dílu nás prosím kontaktujte.

Náhradní díly a příslušenství dodáváme na tyto značky: Aeg, Beko, Bess, Blomberg, Bosch, Calex, Elcold, Electrolux, Faber, Gorenje, Liebherr, Mora, Nordline, Perfekt, Siemens, Snaige, Tesy, Venus, Vestfrost, Zanussi

Náhradní díly na staré chladničky Calex: Rukojeti, plasty, misky, těsnění atd. – dle aktuální nabídky.

Těsnění chladniček a mrazniček na míru: Na většinu chladniček určených pro domácnost, Neoriginální – dle domluvy. Měří se vždy venkovní okraje těsnění na šířku i na výšku.

Prodáváme i použité náhradní díly

Prodej použitých náhradních dílů nabízí ekonomickou a udržitelnou alternativu pro opravy domácích spotřebičů. Tyto použité díly často pocházejí z recyklace starých spotřebičů a jsou zpracovány tak, aby byly znovu použitelné. Tato praxe nejenže snižuje množství odpadu, který končí na skládkách, ale také umožňuje zákazníkům získat kvalitní náhradní díly za zlomek ceny nových. Prodej použitých náhradních dílů přispívá k udržitelnějšímu přístupu k opravám a je šetrný k životnímu prostředí.

Aktuální nabídku použitých náhradních dílů  získáte na naší prodejně Křenová 19, Brno, telefonicky 543 235 156 nebo emailem nahradnidily@chladservis.cz.

pouzite_nahradni_dily.jpg

Přes 30 let na trhu

Vlastní servisopravy u zákazníků

Komfortní dopravavčetně výnosu a montáže

Moderní eshop od Home Credit na technologii webmiumeshop.cz